Teslimat ve İade Politikası

TESLİMAT VE İADE

Teslimat Politikası

Siparişiniz verildikten ve ödemeniz alındıktan sonra size e-posta yoluyla ön sipariş onayınızı göndereceğiz.

Türkiye resmi tatilleri haricinde Pazartesi’den Cuma’ya sabah 09.30’dan 18.30’a kadar çalışıyoruz.

Türkiye dahilindeki siparişler için hizmet alınacak gönderim firması, kullanıcının gönderim bölgesine göre belirlenecektir.

Yurt içi siparişlerde, kargonuz 3-7 iş günü içerisinde teslim edilir.

Saara İstanbul, uluslararası kargolarda oluşabilecek her türlü gümrük vergileri, işlem harçları veya diğer her türlü ücretlendirmeleri de kapsayan kurtajlardan sorumlu değildir. Bu meblağların ödenmesi, teslimatın hangi ülkeye yapıldığına bağlı olarak siparişinizin ulaştığı gümrükten serbest kalması için gerekli olacaktır. Bu, ödeme ekranında gösterilen fiyata hiçbir verginin ve gümrük harcının dahil olmadığı anlamına gelir. Bu ücretler doğrudan lokal gümrükler tarafından belirlendiği için kargonuzun oluşturacağı Vergi ya da Gümrük Harçlarının tam miktarını size bildiremiyoruz.

Değiştirme ve İade Politikası

İade talebinde bulunmak için teslimat tarihi itibariyle 14 gününüz bulunmaktadır.

Alıcının istekleri ve/veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallar için iade hakkı kesinlikle söz konusu değildir.

Ürünlerinizi bize geri göndermeden önce info@saaraistanbul.com adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir ve sonrasında değişim talimatlarını içeren bir e-posta alacaksınız. İşlem süresinin uzamasına neden olacağı için Saara İstanbul ile iletişim kurmadan herhangi bir şeyi geri göndermeyin.

Ayıplı ürün olmaması durumunda ücretsiz iade servisi sunmamaktayız. Lütfen, iade edilen ürünler bizim elimize ulaşana kadar kargodan kendinizin sorumlu olduğunu unutmayın.

Saara İstanbul, Türkiye dışına gönderilen siparişlerde gümrük vergileri ve diğer vergilerin geri ödemesini yapamamaktadır, yine de yerel vergi bürolarınızla doğrudan iletişim kurarak bu ücretleri geri alabilirsiniz.

Değişim işlemi düzenlemek için lütfen ya saaraistanbul@gmail.com ya da info@saaraistanbul.com  e-posta adreslerimizden veya +90 (0) 5327616147  telefonumuzdan bizimle iletişime geçin.

Ürün Değişim Adresi: Merkez mah. Kumlu Geçit sok. no:8 Fantasia Residence D3 Göktürk/ Eyüp/ İstanbul